Müşteri Hizmetleri : YAPIM AŞAMASINDA İNSTAGRAM SAYFAMIZDA

Sepette 0 ürün bulunuyor.

Şiir Koleksiyon ( Tire Cards )

ÜCRETSİZ Kargo

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

7/24 DESTEK

KOLAY PARA İADESİ

Şiir Koleksiyon & Tire Cards İade Şartları

I.Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünleri ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı bildiriniz.

İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.İadeye konu olan ürün tarafımıza ulaşıp kontrol edildikten sonra ücretiniz belirttiğiniz iban adresine yatırılacaktır. IBAN numarası sipariş verdiğinizde ödemenin yapıldığı IBAN olmalıdır. 


II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 


III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı bize bildiriniz.

İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır. İadeye konu olan ürün tarafımıza ulaşıp kontrol edildikten sonra ücretiniz belirttiğiniz iban adresine yatırılacaktır. IBAN numarası sipariş verdiğinizde ödemenin yapıldığı IBAN olmalıdır. 


IV. İadesi Kabul Edilmeyecek Ürünler
Tarafınızdan kullanılmış, hasar verilmiş, yırtılmış ve/veya bütünlüğü bozulmuş ürünler,
Tamamen veya bir kısmı tarafınızdan kullanılmış ürünler,
Haliyle, olduğu gibi ibaresiyle satışa sunulmuş ürünler.

  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1